Undet for Revit

UNDET võimaldab punktipilvi Revitis töödelda kiiremini, säilitades rohkem jõudlust ja kontrolli projektifaili üle .

Konverteeri punktipilved Undet'i dünaamilisteks fotodeks (ortofotodeks)

UNDET dünaamilised vaated on väiksema mahulised kui punktipilved. On võimalik saavutada paremad vaated, kui lihtsalt punktide vahel mudelruumis navigeerides. Tänu fotodele on võimalik vabaneda igasugustest viivitustest, mis suuremahuliste punktipilvedega töötades võivad tekkida. Kasutades fotosid referentsiks ja säilitades mudeli töötamise kiiruse, saab töö jätkuda Revitis tavaks saanud harjumuste ja töövoogudega. 

Parem nähtavus
väikseimate detailide üle, säilitades Reviti jõudluse
Parem nähtavus
väikseimate detailide üle, säilitades Reviti jõudluse
Parem nähtavus
väikseimate detailide üle, säilitades Reviti jõudluse
Parem nähtavus
väikseimate detailide üle, säilitades Reviti jõudluse

Suurem jõudlus punktipilvedega töötamisel

Undet dünaamilised vaated (ortofotod) on kiirelt loodavad ja ei mõjuta Revitis töötamise kiirust sellisel määral nagu punktipilved. 

Et alustada punktipilvedega töötamist pole vaja eraldi kasutada Autodesk Recapi ja seal loodavat RCP fail, vaid lihtsalt kasuta Revitisse integreeritud Undet pistikprogrammi.

Suurem paindlikkus punktipilvede juhtimise üle

Dünaamilise vaate piirkonna saab valida vastavalt “Screen Area” või “Defined Area” valikutele, värskendada eraldusvõimet & värve ning genereerides ka Reviti vaate sätetest välja jäävaid alasid andes sellega võimaluse kontrollida punktipilvi enda kohandatud parameetrite järgi.

Loodud dünaamilised vaated (ortofotod) püsivad Revit vaadetes ka hilisemal faili kasutamisel ajani, kuni kasutaja seda ise soovib ehk topelt genereerimist pole vaja.

Tõsta mudeldamise kiirust!

Kui olete kunagi loonud punktipilvede põhjal Revitis mudelit, on teil suure tõenäosusega suhteliselt varjases staadiumis tekkinud jõudlusest tulenevaid häireid ja ärritavaid kogemusi, eriti kui räägime suuremahulistest punktipilvedest.

UNDET dünaamiliste piltidega kiirendad mudeldamise kiirust topelt!

Funktsioonid

Dynamic view (orthophoto)​

Tööriistad punktipilvede teisendamiseks dünaamilisteks vaadeteks (ortofotode kujutised), mis põhinevad 3D-punktipilve andmetel.

Point cloud visualization

Punktipilvede visualiseerimine ja täiustatud värvide haldamise tööriistad, et kiiresti näha punktipilvede parimaid üksikasju.

Revit Views integration

Undt loeb automaatselt aktiivsed vaate vahemiku sätted, et luua sektsiooni keskosa dünaamilised vaated (ortofoto); sektsiooni vaade ettepoole, põranda ja lae vaate piirid.

Dynamic view export

Eksportige UNDETi dünaamilised vaated (ortofoto pilt) DWG/DXF-i edasiseks kasutamiseks ja 2D-vektoriseerimiseks.

Georeferenced data support

Georefereeringu tööriistad puktipilvefailide importimise olekus töötamaks ka suurte koordinaat süsteemide juures. Pöörake ja liigutage punktipilved Reviti telje või olemasoleva mudeli järgi .

Recap (*.RCP) file cropping

RCP-fail kärpimistööriistad ebakorrapärase hulknurga abil koos projekti UNDET teisendamisega

Undet Browser Integration

Undet Browser ühendab teie Deteti projekti skannitud andmed FARO SCENE Webshare Cloudi teenusega, võimaldades teil objekte või olukordi vaadata 3D- panoraampiltidel.

3D Model inspection tools

Pinna analüüsi / ülevaatuse tööriistad 3D – mudeli võrlemiseks punktipilvega, et kontrollida täpsust ja lua aruandeid.

Hangi tasuta UNDET for Revit pistikprogrammi prooviversioon!